TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT

Montserrat , Spanien 19 - 20 sep
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Var med på startlinjen den 19 sep 2026 i Montserrat, Spanien. En oförglömlig upplevelse väntar dig på den DISTANCES.första km långa banan i den vackra omgivningen i Montserrat - oavsett om du vill testa dina gränser eller bara njuta av loppet.

Välj distans

19 sep 2026
51.4mi
11135ft
11506ft

Registrera dig och lås upp exklusiva funktioner

Registrerade medlemmar kan navigera genom varje avsnitt i höjdprofilen, följa koordinaterna på kartan och ladda ner GPX-filen. Lås upp dessa och många andra exklusiva funktioner med bara några klick.

TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Hitta ditt perfekta löptempo 51.4 mi

Är du nyfiken på vilket tempo du behöver hålla under varje del av banan för att nå din uppsatta målsättning baserat på loppets höjdprofil? Testa vår pacekalkylator och upptäck olika möjliga scenarion för att optimera din TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT-taktik.
Beräknad löptid 06:53:13
0 km
22 m
4.33 min/km
1 km
102 m
5.12 min/km
2 km
83 m
4.47 min/km
3 km
11 m
4.23 min/km
4 km
26 m
4.32 min/km
VANLIGA FRÅGOR - TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT 51.4 mi
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - vilket datum genomförs loppet?
+
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT äger rum mellan 19 sep 2026 och 20 sep 2026
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - var genomförs loppet?
+
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT äger rum i Montserrat, Spanien
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Hur många olika distanser finns det?
+
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT: Det finns totalt 1 distanser
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Vad är den kortaste och den längsta distansen?
+
Det finns bara 51.4 km för detta evenemang.
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - När ska jag börja träna?
+
Även om det inte finns någon allmän regel för minsta förberedelsetid rekommenderar vi minst 12 veckors träning inför ett lopp som TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Finns det en träningsplan som hjälper mig att förbereda mig?
+
Om du vill förbereda dig för TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT erbjuder running.COACH dynamiska träningsplaner som är skräddarsydda efter dina behov. Oavsett om du tränar för en viss distans, snabbhet eller uthållighet har vi skräddarsydda planer som hjälper dig att nå din fulla potential på tävlingsdagen.
Registrera dig nu
Träna för 51.4 mi - TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT
TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Förbered dig optimalt inför ditt lopp med running.COACH! Våra träningsplaner, som stöds av artificiell intelligens, anpassar sig dynamiskt till dina framsteg och hjälper dig att nå dina mål. Oavsett om du siktar på ett personligt rekord eller bara vill genomföra loppet framgångsrikt, erbjuder vi strukturerade träningspass, precis feedback och intelligenta justeringar som håller dig motiverad och väl förberedd. Bli en del av en gemenskap som hjälper dig att nå mållinjen starkare än någonsin!
Ladda ner running.COACH-appen för iPhone gratis i App Store Ladda ner running.COACH-appen för Android gratis på Google Play
Vad säger löparna om oss?
Delta i TRAVESSA MATAGALLS MONTSERRAT - Gå med i running.COACH- communityn och ta din träning till nästa nivå!
Registrera dig nu